Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Man’s Sky: Endurance Güncelleme Notları

No Man's Sky, oyunun kargo gemilerinde ve asteroit tarlalarında önemli değişiklikler içeren tamamen yeni bir içerik güncellemesi aldı.

Hello Games, stüdyonun No Man’s Sky‘a devam eden desteğinin yakın zamanda durmayacağını bir kez daha gösterdi. Karışıma uzay korsanları kavramını getiren büyük Outlaws güncellemesi gibi bir dizi ücretsiz lansman sonrası sürümün ardından, oyunun en son yeni içerik grubu piyasaya sürüldü, hayranları yeni bilgilerle şaşırttı ve deneyimi daha da geliştirdi.

No Man’s Sky Endurance güncellemesi, öncelikle oyunun yıldızlararası ana üsleri olan yük gemilerine odaklandı. İlk olarak 2016’nın Foundation güncellemesinin bir parçası olarak tanıtılan yük gemileri, artık çeşitli yeni özellikler ve işlevlerle önemli ölçüde yükseltildi; Bunların en önemlisi, onları özel dökümhaneler ve çeşitli görsel ince ayarlarla donatma yeteneği oldu.

No Man’s Sky: Endurance Yama Notları

No Man's Sky

No Man’s Sky’ın yük gemileri, çıktıklarından beri oyunun oynanma şeklinin çok önemli bir köşe taşı olsa da, Hello Games onları eskisinden daha kullanışlı hale getirdi. Yani Endurance güncellemesi, hem yük gemilerinin hem de bunlara bağlı filoların tamamen elden geçirilmesini sağlayarak oyuncuların onları her zamankinden daha fazla özelleştirmesine izin verdi.

Pencereler ve yürüyüş yolları gibi görsel iyileştirmelerin yanı sıra, oyuncular artık yıldızlararası üslerini temalı özellikler ve dökümhaneler ve hidroponik gibi alanlarla donatabilecek. Nakliyeciler de Endurance ile önemli yaşam kalitesi güncellemeleri aldı. Örneğin, bir yük gemisi köprüsü artık ışınlanma ve gezegen tarama işlevlerine kolay erişim sağlamanın yanı sıra oyuncuların No Man’s Sky’ın savaş filolarıyla daha kolay etkileşime girmesine izin verecek.

Yük gemilerinin oyunun ilk ücretsiz içerik güncellemesinin amiral gemisi özelliği olduğunu ve en son güncellemelerinin No Man’s Sky’ın son altı yılda ne kadar ilerlediğini gösterdiğini hatırlatalım. Hello Games’in oyuna devam eden desteğindeki bir sonraki adımının ne olacağı belirsiz olsa da, stüdyo yakın zamanda duracak gibi değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.