No Man’s Sky 100 Bin Oyuncuya Ulaştı!

No Man's Sky inanılmaz derecede oyuncu sayısını artırdı.

Hello Games tarafından geliştirilen No Man’s Sky son aylardaki popüleritesini artmaya başladı. Oyun son aylarda Steam’de inanılmaz derece oyuncu artırdı.

Bilim kurgu ve macera oyunu olarak tanımlanan No Man’s Sky, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak adından söz ettiriyor. 14 farklı dil seçeneğine sahip olan yapım şu sıralar Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından yoğun bir ilgi görüyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen No Man’s Sky, Hello Games tarafından oyunculara sunuluyor. Son aylarda inanılmaz bir popülariteye ulaşan başarılı oyun, geçtiğimiz ay 2 bin civarında bir oyuncu sayısına sahipti.

Bu sabah Steam Charts istatistiklerine şöyle bir göz attığımızda 2 bin olan oyuncu sayısının 97 bine ulaştığını görüyoruz. Geçtiğimiz hafta yeni bir güncelleme alan oyun, bu güncelleme ile oyuncuların beklentisini karşılamayı başarmış ve hızla kitlesini artırmaya devam ettirmişti. Şu sıralar yaklaşık 100 bin oyuncu tarafından oynanan No Man’s Sky kitlesini de artırmaya da devam ediyor.

6 Ağustos’a kadar yüzde 50 indirime giren No Man’s Sky 150.00 TL yerine 75.00 TL olarak satışlarına devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol