Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nintendo Switch Wrap-Up 2023 Yayımlandı

Nintendo Switch Wrap-Up 2023 raporları ile bu yıl boyunca ne tür oyunlar oynadığınızın detaylı özetine erişebilirsiniz.

Japon oyun devi, Nintendo Switch oyuncularının 2023 istatistiklerini kontrol etmeleri için Wrap-Up olarak bildiğimiz Year in Review raporunu yayınladı. Yılın bu zamanında gelenek olduğu gibi şirketler oyuncuların alışkanlıklarını gösteren grafikler yayınlıyor. Xbox ve Sony’nin yıl özetleri zaten yayınlandı ve şimdi retrospektif listesine katılma sırası Switch’e geldi.

Özel oyunları düşünürsek, Switch sahipleri için yoğun bir yıl oldu. Oyun dünyası, şimdiye kadar yapılmış en yüksek puan alan oyunlardan biri haline gelen Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ile tanıştı. Ayrıca merakla beklenen Pikmin 4 ve Super Mario Bros. Wonder da piyasaya sürüldü. Super Mario RPG‘nin yeniden yapımı da Switch oyuncuları ile buluştu.

Nintendo Switch Wrap-Up 2023 Heyecanı

Nintendo Switch Wrap-Up 2023 Yayımlandı

Nintendo, resmi web sitesinde görüntülenebilecek Year in Review 2023 raporlarını yayınladı. Oyuncular, siteye erişip Nintendo hesaplarıyla giriş yaptıklarında tüm istatistiklerinin paylaşılabilir kartlara bölünmüş olduğunu görebiliyor. Yine bu yıl kaç oyun oynadığınızı, kaç saat oynadığınızı, en çok saat oynanan ayı ve 2023’te oynanan ilk oyunu görebiliyorsunuz.

Year in Review, oyuncuların Nintendo Switch‘teki oyun alışkanlıklarını kontrol etmeleri ve ilginç bilgiler keşfetmeleri için eğlenceli bir yol olarak hayatımıza girdi. Oyuncular da istatistiklerini hemen paylaşmaya başladı ve bazıları büyük ilgi gördü. Twitter’da bir kullanıcı Splatoon 3’te 900 saatten (Enis Kirazoğlu’na selam) fazla zaman geçirdiğini paylaştı. Bir kullanıcı ise Tears of the Kingdom’da 827 saat ve Xenoblade Chronicles 2’de 290 saat geçirdiğini gösterdi.

Bazı oyuncuların ise Pokemon’da 1.850 saat ve Mario Kart Deluxe 8’de ise 1.980 saat geçirdiğine bile şahit olduk.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.