Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wii Sports, Nintendo Switch Sports Olarak Geri Döndü!

Şubat ayındaki büyük Nintendo Direct sırasında şirket, Wii Sports'un yeni bir yapımı olan Nintendo Switch Sports'u duyurdu.

Bugün Nintendo Switch sahipleri ve genel olarak Nintendo hayranları için pek çok sürpriz içeren bir Nintendo Direct sunumu vardı. Nintendo Switch Sports gibi ilginç duyurular gördük. Tam 40 dakika süren gösteri sırasında Nintendo, Xenoblade Chronicles 3 için ilk fragmanı, yeni bir Mario futbol oyununu, Mario Kart 8 Deluxe için bir ek paketi ve hatta klasik Wii Sports oyununun bir yinelemesi olan Nintendo Switch Sports adlı yeni bir çok oyunculu spor oyununu ortaya çıkardı. Wii Sports ilk olarak Nintendo Wii ile 2006’da piyasaya sürüldü.

Nintendo‘nun 2009’da Wii Sports Resort isimli piyasaya sürülen son projesinden sonra, seriye başka bir oyun yapmasından bu yana oldukça zaman geçti. Bu yeni oyunun temel farklarından biri, tüm oyun modlarının arkadaşlarla ve rastgele olarak çevrimiçi olarak oynanabilecek olması. Nintendo Switch Sports oyuncuları, çevrimiçi maçlar oynayarak puan kazanabilecek ve bu puanları, oyuncuların karakterleri için kıyafetler, teçhizat ve diğer aksesuarlar gibi oyun içi ödüllerin kilidini açmak için kullanabilecek.

Nintendo Switch Sports’ta Hangi Oyunlar Olacak?

Nintendo Switch Sports

Nintendo, Nintendo Switch Sports‘un tanıtım fragmanında, lansmanda altı spor olacağını ve daha sonra ücretsiz bir ek paket girişiminin parçası olarak ek sporların geleceğini onayladı. Dahil edilen ilk oyunlar Futbol, Voleybol, Bowling, Badminton ve Chambara olacak. Elbette oyuncular, bir bowling topunu tutmak veya sert bir tenis vuruşunu karşılamak gibi eylemleri gerçekleştirmek için Joy-Con kontrolörlerinin hareket kontrollerini kullanacak. Nintendo ayrıca 2022 sonbaharında oyuna yedinci bir sporun ekleneceğini ve bu sporun Golf olduğunu duyurdu.

Bu baharın sonlarında Nintendo Switch Sports‘a sahip olmak için sabırsızlananlar için Nintendo’nun paylaştığı bazı iyi haberler var. 18 Şubat – 20 Şubat tarihleri arasında oyun için bir Çevrimiçi Oyun Testi olacak ve oyunculara oyunu ücretsiz olarak deneme şansı verecek ancak Switch sahipleri istedikleri zaman oyun testine giremeyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.