Night Call Nihayet Yayınlandı!

Night Call bilgisayar platformu için yayınlandı.

Aylar önce haberlerimizde yer bulan Night Call nihayet lansmana çıktı. 17 Temmuz akşamı Steam üzerinde bilgisayar oyuncularına sunulan yapım, şu sıralar olumlu geri bildirimler ile Steam’de yükselişe geçti.

Steam’de 32.00 TL fiyat etiketi ile lansmana çıkan Night Call 17 Temmuz’dan bu yana oynanmaya devam ediyor. Bilgisayar platformuna özgü olarak geliştirilen ve yayınlanan yapım uygun fiyat etiketi ile kaliteli yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanmaya devam ediyor. 17 Temmuz’dan bu yana Steam’de bilgisayar oyuncuları taraıfndan ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım tek oyunculu olarak oynanıyor.

Bir taksiyici canlandıracağımız oyunda hikâye odaklı bir yapı yer alıyor. Cinayetleri araştıracağımız oyunda katili son gören kişi olarak ipuçlarını toplayacak ve gerçek katili yakalamaya çalışacağız. Araştırma ve soruşturma oyunu olarak ifade edilen yapımda aynı zamanda para da kazanmalı ve hayatımızı devam ettirebilmeliyiz.

Gizemlerle dolu bir atmosferde özgün karakterler ile de tanışacağımız oyunda 70’ten fazla gerçekçi karakter yer alacak. Bu karakterlerin görümleri ve kişilikleri kendilerine has olacak. Noir tarzında muhteşem görsellerin yer aldığı yapımda birden fazla son yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol