Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

New World Temmuz Güncellemesi Duyuruldu

New World Temmuz Güncellemesi, müzik aletleri, keşif gezileri için bir grup bulucu, avantajlar ve ganimet sistemi revizyonu içerecek.

New World Temmuz Güncellemesi, müzik aletlerini ve performanslarını yeni bir ticaret becerisi olarak oyuna ekleyecek. Ayrıca keşif gezileri için bir grup bulucu ve sayısız başka değişiklik olarak oyundaki yerini alacak. Tipik bir şekilde uzun aylık güncelleme notları içerisinde yine yüzlerce ufak hata düzeltmesi de mevcut.

Amazon Games’in merakla beklenen MMORPG oyunu New World, geçen Eylül ayında PC’de piyasaya sürüldü ve başlangıçta Aeternum adasını keşfetmeye istekli çok sayıda oyuncu gördü. Dark Souls’u andıran dayanıklılık tabanlı bir savaş sistemi kullanan ve ilgi çekici bir üç yönlü hizip savaşına sahip olan oyun, gelecek vaat etse de birçok hata sebebiyle çok sayıda oyuncu kaybetti.

New World Temmuz Güncelleme Notları

New World

New World Temmuz Güncellemesi içerisinde birçok önemli yenilik mevcut. Yeni ticaret becerisinin bir parçası olarak gitar, davul ve bas dahil beş müzik aleti eklendi. Oyun boyunca 31 şarkı toplanabilecek ve oyuncular bunları solo veya beş oyuncuya kadar bir grupta çalabilecek. Oyunun balıkçılık ve müzik etkinliklerini özel ödüllerle kutlayan yeni Summer Medleyfaire etkinliği de duyuruldu.

New World’ün solo oyuncularının hayatını kolaylaştırmak için devam eden çabalar, keşif gezileri için özel bir grup bulma aracının eklenmesiyle sonuçlandı ve Expedition Tuning Orbs, keşif koşuları için basit günlük sınırlar lehine kaldırıldı. Buna karşılık, çok daha erişilebilir olacakları için keşif ganimetleri biraz azaldı. Genel olarak ganimet kalitesi ise iyileştirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.