New World Açık Beta Başladı – Nasıl Kayıt Olunur?

Yılın en umut verici MMORPG oyunlarından biri olan New World'ün açık beta testleri Steam'de başladı.

Amazon Games’in geliştirdiği MMORPG oyunu New World açık beta yayınlandı. Yeni oyunu ücretsiz olarak denemek isteyen herkes, Steam üzerinden testlere katılabilecek.

Açık beta 12 Eylül’de sona erecek, bu yüzden oyuna göz atmak için fazla zamanınız yok. Bu birkaç gün içinde kaydedilen ilerleme tam sürüme aktarılmayacak.

New World açık beta lansmanı sorunsuz gitmedi. Yapay zeka ve birçok görev bozulduktan sonra geliştiriciler Olympus sunucusunu yeniden başlatmak zorunda kaldı. Bu yüzden, sunuculara bugün katılmak çok daha mantıklı bir karar olacak.

New World Açık Beta

New World Açık Beta Nasıl Girilir?

  • New World Açık Beta talebi için Steam’e gidin.
  • Oyunun Steam sayfasında ”Erişim Talep Et” seçeneğini seçin.
  • Oyunu indirdikten sonra giriş yapabilirsiniz.

Daha önceki kapalı testler büyük ilgi gördü, bu nedenle açık beta başladıktan sonra oyuncuların New World’e akın etmesi büyük bir sürpriz değil. SteamDB tarafından toplanan verilere göre dün, günün en sıcak anında oyun aynı anda 141.668 kişi tarafından oynandı. Bu haberi yazarken oyun, Steam’deki en popüler on oyun arasında yer alıyordu.

Kapalı betanın aktivite rekoru ise 190.811 eş zamanlı oyuncuydu. Bununla birlikte bu testlere katılım, bir ön sipariş satın almayı gerektiriyorken, açık beta ücretsiz olduğu için bu sonucun bu hafta sonu bu rekorun geçilmesini bekliyoruz.

New World’ün tam sürümü bu yıl 28 Eylül‘de yalnızca PC’de çıkacak. Oyunun sistem gereksinimlerine bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol