Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.5

Kullanıcı


Neverwinter: Undermountain Güncellemesinden Haberler Var

Neverwinter - Undermountain güncellemesiyle oyuna önemli değişiklikler geliyor.

Sonbahar aylarında Undermountain ek paketi yayınlanacak ve popüler MMORPG yapımı Neverwinter için önemli sınıf değişiklikleri gelecek. Yapımcı firma Perfect World Entertainment da bir açıklama yaparak Paladin ve Cleric sınıfları için olan planlarından bahsetti. Yayınlanan geliştirici blog yazısıyla da Fighter ve Warlock’a yapılacak değişikliklerden haber verildi.

Undermountain güncellemesiyle Neverwinter’da pek çok değişiklik yapılacak ve tank sınıfları için healing üzerinde geliştirmeler olacak. Buna rağmen Fighter sınıfının temel tasarımı eskisi gibi kalacak. Daha önce Guardian Fighter olarak da bilinen Fighter sınıfı karakterlerin bloklama ve kalkan mekanikleri yenilenecek. Fighter artık blok yaptığında daha fark edilir bir efekti olacak ve düşmanların verdiği hasar da dengelenecek. Ayrıca artık serbestçe gardınızı indirebilecek, güçlerinizi kullanacak ve düşmanların ölümcül hasar verme ihtimalini ortadan kaldıracaksınız.

Warlock sınıfı ise Soulweaver Paragon Path ile hem kendini, hem de müttefiklerini iyileştirirken aynı zamanda düşmanlara da hasar verecek. Ayrıca bir yetenekle anında Soul Essence geri kazanabilecekler. Tabii Hellbringer Paragon Path seçerek DPS olarak da ilerlemek yine mümkün olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol