Neverwinter

MMORPG
Takip Et
8.5

Çok iyi

7.3

Kullanıcı

Neverwinter: Elemental Evil Sonunda Çıktı

Beklenen an geldi!

Neverwinter: Elemental Evil Sonunda Çıktı

Neverwinter: Elemental Evil sonunda çıkış yaptı.

Elemental Evil , Minsc ve Boo ile daha güzel oluyor!

Perfect World ve Cryptic Studios, iş birliği ile yayınlanmış olan Neverwinter: Elemental Evil sonunda çıkış yaptı. Artık Elemental Evil’i indirip keyfinize bakabilirsiniz. Buna ek olarak, Xbox One’da oynayan Neverwinter severler ise bu yeni modül için biraz daha bekleyecekler.

Bu zamana kadar gelmiş geçmiş en muazzam güncelleme kabul edilen, Elemental Evil bir de Ant İçmiş Paladin adlı yepyeni bir sınıfı bizlerle buluşturdu

Bununla birlikte  sınıf sayısı da sekize yükselmiş oldu. Ant İçmiş Paladin hem iyileştirici hem de tank görevinde de oynanabilecek.Daha önceden de bildiğiniz üzere Minsc ve Boo, Unutulmuş Diyarlar’a yeniden ayak bastı.

Buna ek olarak seviye sınırı 60’dan 70’e yükseltildi. 

Neverwinter’ın baş yapımcısı Rob Overmeyer, Elemental Evil’ın çıkışıyla ilgili bir açıklama yaptı: “Ekibimiz Neverwinter: Elemental Evil ile Dungeons & Dragons’ın en ikonik hikayelerinden birini yeniden hayata geçirdiği için büyük heyecan duyuyor. Şimdiye kadarki en büyük genişleme paketimizi oyunculara sunarken, Cryptic’teki ekibimiz uzun zamandır istenen oynanış özelliklerini geliştirmeye odaklandı ve diğer yandan da Dungeons & Dragons lore’unu oyunumuza daha çok katmaya özen gösterdi. Yeni sınıf, seviye üst sınırının yükseltilmesi ve Minsc & Boo’nun oyun dünyasına dönüşü, tek bir genişlemeye sığdırmak için epey büyük içerikler. Bu, büyük ve aynı zamanda kaliteli bir Dungeons & Dragons dijital deneyimini oyunumuzda devam ettirmek adına heyecan verici bir görev.”

Dungeons & Dragons’ın Marka Yöneticisi Nathan Stewart ise Elemental Evil’ın çıkışıyla ilgili olarak şunları söylüyor: “D&D oyuncuları daha önce Elemental Evil güçlerine karşı savaştılar, ancak bu kez yeni bir twist ile karşılaşacaklar. Howling Hatred tarikatına liderlik eden Elf koruyucu Aerisi ve diğer üç elemental koruyucu lider, Neverwinter oyuncularını hikaye boyunca aldatmaya ve ayartmaya çalışacaklar.”

Neverwinter’ın PC versiyonu için: TIKLA

Xbox One Gold üyeliği olanlar için ücretsiz indirme linki: TIKLA

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol