Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Neo Berlin 2087’den Yeni Fragman

Neo Berlin 2087 için yepyeni bir hikaye fragmanı yayınlandı. Oyun önümüzdeki yıl çıkış yapacak.

Bu yıl gerçekleşecek Gamescom etkinliğinin başlamasına birkaç gün kaldı ancak bazı geliştiriciler ve yayıncılar şimdiden etkinliğe hazırlık olarak videolar yayınlamaya başladı. Deus Ex’ten esinlenen ve John Wick temalı yeni oyun, siberpunk Almanya’yı keşfetmemizi sağlayacak. Yeni duyuru fragmanı esas olarak olay örgüsüne odaklanıyor ve bize Almanya’nın keşfedilecek noktalarını gösteriyor.

Tüm bunların yanı sıra, cinayet ile suçlanan bir kadını arayan baş karakterimiz polis memurunun karanlık yönlerini gösteriyor. Fragman ayrıca detaylı bir oynanış tanıtımına da yer veriyor. Oyun, FPP veya TPP perspektifinden savaşmaya izin verecek ve John Wick’in film serisindekiler gibi acımasız animasyonlar sunacak.

Neo Berlin 2087 Düşük Bütçeli Bir Oyun

Neo Berlin 2087

Fragmanda, ana karakterin yüz ifadeleri pek net değil bu yüzden oyuncular bekledikleri duygu geçişlerini alamadıklarını söylüyor. Ancak oyunun geri kalan unsurları umut verici görünüyor. Yine de oyunla ilgili her şeyin oldukça düşük bütçeli olduğu fark edilmeyecek gibi değil. Savaş odaklı fragmanın gösterdiğinin aksine, Neo Berlin 2087’de oynanışın Deus Ex serisine göre modelleneceğini ve RPG mekanikleri ile macera öğelerine yoğun bir vurgu yapılacağını belirtmekte fayda var.

Oyun sırasında, oyuncunun tanıkların duygularını analiz etmesini ve önemli anıları aramak için beyinlerini hacklemesini sağlayan teknolojilerin de yardımıyla oyuncuya araştırılacak birçok unsur vaat ediliyor. Neo Berlin 2087; PC, Xbox Series X, Xbox Series S ve PlayStation 5’te çıkış yapacak. Oyunun önümüzdeki yıl piyasaya çıkması bekleniyor ancak kesin bir çıkış tarihi belirtilmedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.