Neko Atsume VR: Kitty Collector, 2021’in En Sevimli VR Oyun Olabilir

Neko Atsume sakinleştirici oyunlar arasında ön plana çıkıyor.

Neko Atsume, 2014’te mobil platformlarda piyasaya sürülmesinden bu yana kedicik seven oyunculara aşırı sevimlilik katıyor.

Sevimli kedi toplama fenomeni, Japonya’daki Playstation sahiplerinin oyunun bir PSVR versiyonuna tabi tutulduğu 2018 yılına kadar mobil tabanlı kaldı. Bu elbette dünyanın geri kalanının gerçekten çok kıskanç hissetmesine neden oldu.

Ardından, daha geçen hafta Amerika Playstation Store’da Neko Atsume VR: Kitt Collector ortaya çıktı ve sonunda Batı’daki kedi hayranlarına kedi toplamanın harika dünyasına dalma şansı verdi.

Neko Atsume VR 3

Neko Atsume VR, VR Dünyasında Sağlam Bir Yer Edinmeyi Başardı

Neko Atsume VR, VR oyun yayıncıları tarafından çok fazla tercih edilmeye başladı. Oyun şu anda Amerika PSN mağazasında yer alırken Avrupa konumunda mevcut değil.

Neko Atsume VR basitleştirilmiş menülerinde gezinmek ve kedilerle etkileşime geçmek için yalnızca bir DualShock 4’e ihtiyacınız olacak. Aralarında seçim yapabileceğiniz birkaç farklı bakış açısına sahip tamamen sabit bir oyun olması, her yaştan yeni oyuncuları için mükemmel bir başlangıç oyunu.

Neko Atsume VR 2

Oynanış videolarında göreceğiniz gibi kedilerin oyun içerisinde yaydığı enerji görmezden gelinemez. Oyun oynarken kedilerin tatlılığı sebebi ile gülümsemenize engel olamayabilirsiniz. Oyun yapısı itibari ile sürekli oynanacak bir oyun değil, arada bir girip bahçenize yeni kedilerin gelip gelmediğini görmeniz yeterli. VR teknolojisine adapte olmak isteyen yeni oyuncular için oldukça sakinleştirici ve tatlı bir oyun.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol