Need for Speed Payback’in Dosya Boyutu Nihayet Belli Oldu!

Need for Speed Payback’in dosya boyutu belli oldu. Need for Speed Payback Xbox One'de 18 GB olacak. PC ve konsol boyutu da aşağı yukarı böyle bekleniyor.

Need for Speed serisinin sonuncusu Payback, 10 Kasım’da raflarda ki yerini alacak. Yarış severler’in merakla beklediği Need for Speed Payback, oyuncuları fantastik dünyanın yarışlarına götürecek.

Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed Payback, Electronic Arts tarafından yayınlanıyor. Yıllardır yarış tutkunları tarafından oynanan Need for Speed serisi Most Wanted’dan sonra pek de başarılı olamadı ne yazık ki. Yarış oyunları arasında köklü bir tarihe sahip olan Need for Speed, yeni serisi olan Payback ile oyuncuları Most Wanted dünyasına geri götürecek ve beraberinde de çeşitli yeniliklerle karşımıza çıkacak.

Most Wanted serisi ile oldukça gerçeğe yakın bir yarış simülasyonu sunan Need for Speed, son yıllar da gerçeklikten uzaklaşmış ve eski başarıyı bir türlü yakalayamamıştır. Tüm bu olumsuzluklardan ders çıkaran Ghost Games, Need for Speed Payback ile geçmişi unutturmayı planlıyor. Need for Speed Payback’de birbirinden farklı onlarca araba yer alıyor. Dodge Charger, Nissan 350Z ve Chevrolet Camaro gibi ünlü araçları bünyesinde bulunduran Need for Speed Payback’in dosya boyutu da bugün gelen haberler ile netlik kazandı.

Need for Speed Payback’in dosya boyutu Xbox One’da 18 GB olduğu belirtildi. PC ve PlayStation 4 platformlarında da aşağı yukarı böyle bir dosya boyutu bekleniyor. Oyunun böyle düşük bir boyuta sahip olması oyuncuları şaşırtsa da bu durum olumlu bir hava ile karşılandı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol