Need for Speed: Payback Haziran Güncellemesi Çıktı

Yeni güncellemeyle Need for Speed: Payback'e farklı mod ve araçlar eklendi.

Need for Speed: Payback’in yapımcı firması Ghost Games bugün oyun için tamamen yeni Haziran güncellemesini yayınladı. Yayınlanan yama notlarına göre Haziran gncellemesiyle birlikte Payback’e üç yeni arabai AllDrive için Quick Race ve Chat Wheel modları, yeni jantlar, farklı özellikler ve renk seçenekleri ekleniyor. Böylece Need for Speed: Payback’in de içeriği genişliyor.

Ek olarak Haziran Need for Speed: Payback güncellemesiyle birlikte oyundaki pek çok hata düzeliyor ve Fortune Valley’de ortaya çıkan hatalar kalkıyor. Ayrıca oyunda belli haritalar yüklenirken de çökme sorunları yaşanıyordu. Bunlar ve beraberindeki daha pek çok bug Haziran yamasıyla birlikte düzeltildi.

Bir dahaki sefer Need for Speed: Payback’e giriş yapmaya çalıştığınızda yeni güncelleme otomatik olarak Origin’de indirilecek.

Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed: Payback geçtiğimiz yılın Kasım ayında satışa çıkmıştı. Electronic Arts’ın dağıtımını yaptığı oyun Frostbite 3 grafik motoruyla hazırlandı. Riley Cooper tarafından tasarlanan oyun eleştirmenlerden ve oyunculardan da beğeni toplamıştı.

Yeni Need for Speed: Payback güncellemesi dediğimiz gibi Origin’de otomatik olarak indirilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>