Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NBA Playgrounds Duyuruldu

Yeni bir NBA oyunu kısa süre önce duyuruldu.

Basketbol oyunlarını sevenlerin klasikleşmiş NBA 2K serisinden başka çok fazla alternatifi bulunmuyor. PC ve oyun konsolları için çıkan nitelikli basketbol oyunlarının sayısı bir elin parmaklarını geçmiyordur. Ancak bu oyunlara yeni bir tanesi daha ekleniyor. Kısa süre önce gerçekleşen duyuruya bakılırsa, NBA Playgrounds piyasaya çıkmak üzere. Saber Interactive tarafından geliştirilen oyun önümüzdeki ay piyasaya çıkacak.

nba playgrounds

NBA 2K’nın özelliklerinden çok farklı bir oyun yapısı tasarlanmış. Tek oyunculu, çok oyunculu ya da çerimiçi modlarda oynayabiliyorsunuz. Sokak basketbolu havası verilmiş sahalarda 2’ye 2 maçlara çıkıyorsunuz. Elbette NBA’in en ünlü basketbolcularından oluşan küçük takımlarla. Gerçeklik kaygısı taşımayan grafikler, biraz daha karikatürize ve eğlenceli bir görsellik sunuyor. Güncel basketbol oyunlarına eğlenceli bir alternatif arayanların kaçırmaması gerektiğini söylemek gerek.

Önümüzdeki ay piyasaya çıkması planlanan oyun 20 dolar fiyat etiketine sahip olacak. NBA Playgrounds’ı PC, PS4, Xbox One ve Switch platformları üzerinden oynayabileceğiz. Türkiye’de nasıl bir fiyat politikası izleyeceklerini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Oyunun bir de duyuru fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=36DVC-LUCZg

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.