NBA Playgrounds 2 Duyuruldu

NBA Playgrounds serisi ikinci oyunla kaldığı yerden devam edecek.

Saber Interactive, sevilen spor – arcade serisinin yeni oyunu olan NBA Playgrounds 2’yi bugün duyurdu. Oyuna dair bir basın açıklaması paylaşılırken, NBA Playgrounds 2 ile oyunun derinliğinin artacağı bilgisine yer verildi.

Yeni oyunda hem online, hem de yerel multiplayer oyun modları yer alacak. Aynı zamanda dünyanın çeşitli bölgelerinden sahalar da bulunacak. Kısacası NBA Playgrounds 2 bu sefer daha çok çoklu oyuncu odaklı bir yapım olacak.

Playgrounds Championship moduyla yeni dünya çapındaki dereceli lig sistemi tanıtılırken, burada hem solo, hem de co-op rekabetçi maçlar yaşanacak ve basamakları tek tek tırmanmaya çalışacaksınız. Sezon modunda ise her zaman olduğu gibi tek başınıza ilerleyecek, bir NBA takımını yönetmenin ve başarılı olmanın hissini yaşayacaksınız.

NBA Playgrounds 2’nin dedicated sunucuları da geliştirilirken, artık maç eşleşmeleri daha kolay olacak.

NBA Playgrounds 2’de 200’ün üzerinde oynayan ve emekli olmuş NBA  oyuncusu yer alacak. Bunların arasında Kevin Durant, LeBron James, Shaquille O’Neal, Magic Johnson, Allen Iverson ve Larry Bird gibi yakından tanıyacağınız isimler de var.

NBA Playgrounds 2 için yayınlanan yeni fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol