Mutant Blobs Attack Switch İçin Yayınlandı!

Mutant Blobs Attack yıllar sonra Switch'e geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2012 yılında konsollar için 2014 yılında bilgisayar platformu için yayınlanan Mutant Blobs Attack 10 Mayıs 2019 itibariyle Switch platformunda lansmana çıktı. Konsol ve bilgisayarda oldukça beğenilen yapım bakalım Switch oyuncularını tatmin edecek mi bekleyip göreceğiz.

blank

Yandan kaydırmalı bir platform oyunu olarak karşımıza çıkan ve tek oyunculu olarak oynanabilen Mutant Blobs Attack günümüzde oldukça geniş kitlelere ulaşmayı başardı. 2012 yılından bu yana yüzbinlerce oyuncu tarafından oynanan yapım, 10 Mayıs 2019’da Nintendo Switch platformu için lansmana çıktı. Nintendo eShop üzerinde 9.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım birbirinden farklı seviyelere sahip. Oyun içerisinde yer alan birbirinden zorlu seviyeleri tamamlayacak ve ödüllerin sahibi olacağız.

Aksiyon ve platform oyunu olarak tanımlanan Mutant Blobs Attack basit kontrollerin yanı sıra rengarenk bir içerik yapısına da sahip. 50’den fazla farklı ortamın yer aldığı yapımda oyuncular seviyeleri tamamlamaya çalışacaklar.

DrinkBox Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Mutant Blobs Attack, Switch’te 350 MB gibi bir dosya boyutuna sahip.

Oyunun Switch sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol