Murderous Pursuits Yayınlandı!

Murderous Pursuits dün Steam'de 32.00 TL olarak yayınlandı.

Blazing Griffin tarafından geliştirilen ve dün Steam’de bilgisayar oyuncuları için yayınlanan Murderous Pursuits, aksiyon ve gizliliği konu alıyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olarak karşımıza çıkan Murderous Pursuits, 32.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olarak yayınlandı. Çok oyunculu modu ile dünyanın dört bir yanından oyuncuları aynı çatı altında toplayacak olan yapımda, 1 ile 8 oyuncu arasında bir aksiyon dünyasını konu alıyor. Oyuncular gerçek zamanlı olarak birbirleri ile çarpışıyor ve hayatta kalan oyunu kazanmış oluyor. Ya öldüğün ya da öldürdüğün çok oyunculu bir gizlilik oyunu olarak ifade edilen yapımda grafiklerin kalitesi oldukça hoştur.

Victoria Devri’nde geçen yapımda, diğer oyunculara gizli bir şekilde yaklaşacak ve zamanı geldiğinde de onları sessiz bir şekilde avlayacağız. Birbirlerini av olarak gören oyuncular, sürekli takip içerisinde olacak. Bizden yapmamız istenilen ise, diğer oyunculara yakalanmadan karşımıza çıkan oyuncuları etkisiz hale getirmektir. Oyun içerisinde kendimizi ele vermemem için sıradan bir vatandaş gibi hareket edebilecek, en yüksek puanları kazanabilecek ve yüksek değerlere sahip olan silahları bularak açığa çıkacağız. Erkek ve bayan karakterlerin yer aldığı yapımda zengin bir içerik de bizleri bekliyor olacak.

Murderous Pursuits dün Steam’de 32.00 TL olarak oyunculara sunuldu.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 or newer

İşlemci: Intel i3 6100 or equivalent

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 600 series or equivalent

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Game will run at 30FPS on low graphical settings at 720p

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel i7 – 3770K or equivalent

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 900 or equivalent

Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: Game will run at 60FPS on high graphical settings at 1080p

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol