Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus’tan Yeni Bilgiler Geldi

Önümüzdeki yıl yeniden piyasaya sürülmesi beklenen MultiVersus'tan yeni bilgiler geldi.

MultiVersus hayranları için yürek burkan bir yılın ardından çoğumuz, 2024’ün başlarında geri döneceği söylenen oyunun The Game Awards 2023’te bir şekilde boy göstereceğini varsayıyorduk. Yılın en büyük oyun etkinliğinde boy göstermeyen oyun, hayranların kafasını karıştırdı. Öyle görünüyor ki, bir şeyler üzerinde çalışılıyor ve yakın gelecekte ortaya çıkacak.

Oyunun resmi X hesabı yakın zamanda güncellenerek 2. Sezon açıklamasını sabitlenmiş gönderi bölümünden kaldırdı. Bu, genel tabloya bakıldığında oldukça küçük bir rakam ama önceki 2. Sezon açıklamasının yerini alacak yeni bir duyurunun yakında yapılmaya hazır olduğunu gösteriyor. Hepsi bu da değil; Oyunun yönetmeni Tony Huynh da uzun zamandır ilk kez bir gönderi paylaştı.

MultiVersus Yakında Geri Dönecek

MultiVersus'tan Yeni Bilgiler Geldi

Huynh, herhangi bir kelime olmadan The Muppets‘tan İsveçli Şef’in Wikipedia girişinin bağlantısını paylaştı. Bunun bir “işbirliğini” kastettiğini anlamak için fazla düşünmeye gerek yok. Huynh’un, MultiVersus’un ara verilmesinden bu yana son birkaç ayda X’e biraz ara verdiği göz önüne alındığında, yeni sezonun geliştirilmekte olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Huynh, oyun duyurulduğunda ve Açık Beta sırasında X’te oldukça aktifti, hayranların yanıtlarına ve oyunla ilgili sorulara yanıt veriyordu ancak ikinci sezonunda içerik azaldıkça ve ekip oyunu yenilemek için bir süre kapatmak zorunda kalacağını fark ettiğinde sessizliğe büründü.

Huynh’un Twitter sessizliğini içeriğin “geliştirildiğini” belirten bir bağlantıyla bozması, MultiVersus haberlerinin her zamankinden daha yakın olduğunu gösteriyor gibi görünüyor. Görünüşe göre büyük yeniden ortaya çıkana kadar çok fazla beklemeyeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.