Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

MultiVersus 1.03 Güncelleme Notları

İyileştirmelerin yanı sıra, aynı komboda dört veya daha fazla kez kullanılan saldırıları azaltan yeni bir "anti-sonsuz kombo sistemi" de eklendi.

Player First Games, platform dövüş oyunu MultiVersus için yeni bir açık beta yaması yayınladı ve sonunda Rick and Morty’den Rick Sanchez’i kadroya ekledi. Rick Sanchez, rakibini devirmek için farklı silahlar ve numaralar kullanan yeni bir Büyücü karakteri olacak.

Bunun yanı sıra, güncelleme bir karakterin Ustalık parkurunda 3. seviyeden 15. seviyeye çıkmak için gereken tecrübe puanını da artırdı. Artık iki katından daha fazla tecrübe puanı gerekecek. Geliştirici, oyuncuların maksimum seviyeye “çok hızlı” ulaştığını tespit etti ve bunun “biraz daha yolculuk” gibi hissettirmesini istedi. Güncelleme ayrıca PS4 ve Xbox One’da performans iyileştirmeleri sağladı.

MultiVersus 1.03 Güncelleme Notları

MultiVersus 1.03 Güncelleme Notları

Reindog ve Steven Universe için yeni kozmetikler de eklendi ve aynı kombinasyonda dört veya daha fazla kez kullanıldığında saldırıları azaltan yeni bir “anti-sonsuz kombo sistemi” de oyuna eklendi. Giriş eğitimini tamamlayan ilk ücretsiz karakter Wonder Woman’dan Shaggy’ye değiştirildi. Wonder Woman artık Gold veya Gleamium karşılığında satın alınabilecek.

Giriş eğitimine saldırı azaltma adımları eklendi. Coop-Versus-AI’da yalnızca Wonder Woman ve Reindog botlarının görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi. Bazı oyuncuların profil simgelerini kullanamamasına neden olan bir hata düzeltildi. Oyunun oyun sonu ekranında ara sıra donmasına neden olan bir hata düzeltildi. Küçük görsel hata düzeltmeleri de yapıldı.

Yayıncıların hangi dövüşçünün oynayacağı konusunda izleyicilerini yoklamalarına olanak tanıyan “Dövüşçü Oylaması” da eklendi, MultiVersus oynayan izleyicilerin oyları daha çok sayılacak. Ayrıca MultiVersus’a sahip izleyicilerin, uzantıyı çalıştıran Twitch kanallarından ücretsiz tost talep etme yeteneği de eklendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.