MU Origin 2 Kapalı Betaya Geçti

MU Origin 2 yeni bölgelere açılıyor.

MU Origin 2 Asya bölgesinde çıkışını yapalı epey zaman geçti ve bu bölgede de epey başarılı. Hatta Güney Kore’de, Güneydoğu Asya ve Çin’de hem Google Play Store, hem de App Store uygulama mağazalarında zirveye çıkmış durumda. Neyse ki oyunu artık Kuzey Amerika bölgesinde de oynamak mümkün oluyor. Android kullanıcıları için mobil MMORPG oyunu, Kuzey Amerika ve Latin Amerika bölgelerinde de çıkış yaptı ve kapalı beta aşamasına geçti.

MU Origin 2’nin Amerika kapalı beta testleri bugünden itibaren başlarken, 7 Nisan’a kadar açık olacak ve testin sonunda wipe yapılacak, yani tüm ilerleyiş silinecek. Beta testerları MU Origin 2’nin İngilizce sürümünü Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilecek. Portekizce ve İspanyolca gibi diğer diller ise oyunun iOS sürümü çıktığında eklenecek.

Yakında çıkacak olan mobil oyun, Webzen’in popüler MMORPG yapımı MU Online’ın mobil sürümü olarak biliniyor. MU Origin 2 Kuzey Amerika, Avrupa ve Latin Amerika’daki tam sürüm çıkışlarını ise Haziran 2019 tarihinde resmen yapacak. Bakalım oyun Avrupa ve Amerika’da ne kadar başarılı olacak?

2 Yorum

  1. Yok mu hiç oynayan

    Yanıtla
  2. 4.karakter nasıl aciliyo dark olan

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol