Mu Legend

BROWSER
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.7

Kullanıcı


Mu Legend’a Yeni Spellbinder Sınıfı Eklenecek

Mu Legend için yeni sınıf yolda.

Webzen bugün yaptığı duyuruyla MMO oyunları Mu Legend için en yeni oynanabilir sınıfın duyurusunu yaptı. Spellbinder adı verilen yeni class, sevilen yapıma önümüzdeki Mart ayında eklenecek.

Spellbinder sınıfı destek türünde bir mage – büyücü karakteri olacak ve psişik güçlerini kullanarak düşmanlarını etrafa fırlatabilecek ve kılıçların kontrolünü eline alabilecek. Geniş çaplı bir alan kontrolüne sahip olan Spellbinder sınıfı, hem düşmanları şaşkına çevirecek, hem de dostlarına yardım edebilecek.

Spellbinder, Mu Legend’daki beşinci oynanabilir sınıf olurken, aynı zamanda oyunun Kasım 2017’deki resmi Avrupa çıkışından bu yana eklenen ilk class olacak. Sevilen oyun Mu Legend’a yeni sınıfın yanı sıra aynı zamanda başka ek içerikler de söz konusu ve güncelleme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Oyundaki faction savaşları ve PvP sistemi 9 Ocak 2018’de çıkış yaptığı tarihten beri epey beğenilirken, oyuncu sayısı da giderek artmıştı. Mu Legend’ı henüz duymayanlar için, izometrik yapıda aksiyon – MMORPG oyunu olduğunu ve kalıcı bir dünyada geçtiğini söyleyebiliriz. Yani Diablo 3 ve Path of Exile gibi oyunları sabit bir dünya içinde düşünebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>