PSONE, MotorStorm Sunucularını Tekrar Aktif Etti

Efsane yarış oyunu MotorStorm'un online sunucuları, PSONE ekibi tarafından tekrar aktif edildi.

Killzone 2‘nin yanı sıra MotorStorm, Sony’nin PlayStation 3‘ü abartmak için kullandığı ikinci oyundu. E3 2005’te Sony, bunun bir motor içi fragman olduğunu iddia ederek bir CGI (animasyon) fragmanı göstermişti ve nihai ürün o CGI fragmanına asla yaklaşmasa da, eğlenceli bir yarış oyunuydu.

MotorStorm

Artık çoğu PlayStation 3 oyununda olduğu gibi Sony, MotorStorm için sunucuları çoktan kapattı ancak, kendini adamış hayranlardan oluşan bir ekip, bir kez daha çevrimiçi oynayabilmeniz için bir geçici çözüm buldu.

Sadece bu da değil, PC oyuncuları eğlenceye katılmak için Playstation 3 emülatörü olan RPCS3’ü kullanarak oyuna katılabilecek.

MotorStorm Nasıl Online Oynanır?

PSONE, Sony’nin Medius sunucusunu kullanan belirli Sony oyunlarını canlandırmaya adanmış bir ekip. PSONE’un şu anda çok sayıda PlayStation 3 oyununu desteklediğini belirtelim. Bahsettiğimiz programı kullanarak Warhawk, Socom Confrontation, Killzone 2 ve Twisted Metal Black‘in keyfini çıkarabilirsiniz.

PSONE’ı kullanmak için bir Motorstorm kopyasına,PlayStation 3 veya RPCS3’e, PlayStation Network Hesabına ve aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Ardından, Birincil DNS’niz olarak 185.194.142.4‘ü ve İkincil DNS’niz olarak 8.8.8.8‘i (veya 1.1.1.1) kullanmanız gerek.

MotorStorm, arazi yarışlarıyla ilgilenen Evolution Studios tarafından hazırlanan bir yapım. Bu, bu ekibin PlayStation 3’e adanan ilk üretimiydi. Bu, hedefinizin her ne pahasına olursa olsun kazanmak olduğu, dünyanın en acımasız off-road yarış etkinliği olan bir oyun.

Yüksekten uçan kir bisikletlerinden güçlü büyük teçhizatlara kadar yedi araç tipinden birini seçin ve bitişe kadar engelsiz bir süratle yolunuza çıkan her şeyi yok edin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol