Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Motorola Yeni Katlanabilir Razr Üzerinde Çalışıyor

Katlanabilir akıllı telefonlar son zamanlarda çok fazla gündemde yer almaya başladı. Bunlardan birisi de Motorola'nın yeni Razr modeli üzerinde çalışıldığı öğrenildi.

Katlanabilir akıllı telefon pazarı, son zamanlarda giderek daha fazla şirketin bu tür cihazları duyurmasıyla kesinlikle ısınıyor. Motorola, 2019’da piyasaya sürülen orijinal katlanabilir Razr ile bu akıllı telefon piyasasının öncülerinden biriydi. Bir yıl sonra 5G ile de gündemde kalmaya devam etti ancak şirket kararlı ve aslında zaten yeni nesil Razr üzerinde çalışıyor.

Bu edindiğimiz bilgi doğrudan bir Lenovo yöneticisinden geldi ve Weibo’da kullanıcıları ile paylaştı. (Lenovo, Motorola’nın sahibidir). Bir sonraki Razr’ın performans açısından daha gelişmiş olacağına ve geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile geleceğine söz veriyor. Ek olarak, tasarımın da daha güzel olduğu söyleniyor.

Motorola Razr Tasarımı Daha Etkileyici Olacak

motorola

Son olarak, yeni Razr’ın Çin pazarında ilk olarak geleneği bozarak piyasaya sürmesi muhtemel görünüyor. Ancak, katlanabilir akıllı telefonların şu anda Çin akıllı telefon pazarını kasıp kavurduğu ve Motorola/Lenovo’nun kesinlikle rakiplerinin rahat etmesine izin vermek istemediği düşünüldüğünde bu durum mantıklı. Her iki markanın da sahip olduğu bir sonraki Razr’ın uluslararası olarak da piyasaya sürülmesini bekliyoruz.

Ne yazık ki şu anda bir sonraki çıkacak olan katlanabilir akıllı telefon Razr hakkında daha fazla ayrıntıya sahip değiliz, ancak daha fazlasını öğrendiğimizde size bildireceğiz. Siz bu akıllı telefon hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.