Motorola One Fusion Plus Render Görüntüsü Sızdırıldı

Orta segment Motorola One Fusion Plus hakkında yeni bilgiler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Motorola’nın yeni akıllı telefonu Motorola One Fusion Plus modelinin render görüntüsü ve bazı detayları ortaya çıktı.

blank

Motorola’ya yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Motorola One Fusion Plus modelinin tanıtımı Haziran ayında gerçekleştirilecek. Orta segment bir akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkacak olan Motorola’nın yeni akıllı telefon modelinin bazı özellikleri ve render görüntüsü ortaya çıktı.

Motorola One Fusion Plus Özellikleri

6.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlük sunan bir ekran ile birlikte gelecek olan Motorola’nın yeni akıllı telefonu, render görüntüsüne göre ince çerçevelere sahip olacak. Arkasında dikey olarak hizalanan dörtlü kamera formuna sahip olacak olan Motorola One Fusion Plus modelinin bu kamera kurulumunun merkezinde 64 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacak. Motorola One Fusion Plus modeli ayrıca arkasında Motorola logosunda parmak izi okuyucusuna sahip.

Qualcomm’un Snapdragon 730 işlemcisinde güç alacak olan ve Adreno 618 GPU ile birlikte gelecek olan Motorola’nun yeni akıllı telefonu 4 GB RAM ve 6 GB RAM seçeneklerinin yanında 64 GB ve 128 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak. 5.000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek olan modelin kutusundan Android 10 işletim sistemi ile birlikte çıkacağı düşünülüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol