Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mortal Kombat Devam Filmi Doğrulandı

Başka bir Mortal Kombat filminin çekimlerinin başladığı iddia edildikten sonra, Simon McQuoid şu anda bir devam filminin yolda olduğunu doğruladı.

Mortal Kombat hayranları, 2021’de çıkacak olan popüler oyun serisine dayanan başka bir film olduğunu duyduklarında, çoğu kişi bu son uyarlamanın 1995’teki efsanevi filminin zirvesine ulaşıp ulaşamayacağını görmek için fazlasıyla heyecanlıydı.

Mortal Kombat (2021), oyun serisinde bulunmayan ve yanlışlıkla Sonya Blade, Liu Kang ve Kano gibi hayranların favorilerinin Earthrealm’i bir Outworld istilasından korumak için savaştığı büyük turnuvanın bir parçası olan Cole Young’ın hikayesini anlatıyordu. Hayranlardan olumlu tepkiler almasına rağmen, serinin son filmi eleştirmenler tarafından genel olarak beğenilmedi.

Mortal Kombat’ın Yeni Filmini Simon McQuoid Yönetecek

Mortal Kombat

Olumsuz eleştiriler, birçok kişinin 2021’deki Mortal Kombat devam filminin tehlikede olup olmadığını sorgulamasına yol açtı ancak geçtiğimiz gün devam filmi resmen doğrulandı. Son haberlere göre, ilk filmin yönetmeni Simon McQuoid, devam filminin başına geçecek. Çekimler henüz yeni başladığı için resmi bilgiler sınırlı ancak birkaç sızıntıya ulaştık.

Son oyunun hikayesine benzer şekilde, filmin devamında bir tür çoklu evren tarzı olay örgüsü ortaya çıkacak ve savaşçıların alternatif versiyonlarını görme şansı yakalayacağız. Örnek vermek gerekirse, Reptile gibi bir karakterin dönüşmeden önceki insan formunu görmek gerçekten harika olurdu. Alternatif evrenler bunun önünü açacak.

Hayranlar daha önce bir Mortal Kombat devam filmi üzerinde çalışıldığının ve bir Moon Knight yazarının ekibe katıldığının farkındaydı. Bununla birlikte, McQuoid’in yönetmenliğe geri döneceği haberiyle, hayranlar artık ikinci filmin gerçekten ilkinin devamı olacağından daha fazla emin oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.