Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mortal Kombat 1’e Çapraz Platform Desteği Geliyor

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1 için hala çapraz platform desteği üzerinde çalıştığını ve bu özellik için Şubat ayında piyasaya sürüleceğini belirtti.

Yakın zamanda yapılan bir canlı yayın sırasında geliştirici NetherRealm Studios, önümüzdeki aylarda Mortal Kombat 1 için çapraz platform oyun desteğini getireceğini açıkladı. Çok oyunculu oyunun farklı platformlardan bir arada oynanması için sıkı çalıştığını belirten stüdyo, gelecek yılın Şubat ayında bu güncellemeyi yayımlayacağını açıkladı.

Oyunun PC, PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerinin tümü için aynı anda yayımlanacak olan güncellemenin net çıkış tarihi henüz belli değil. Stüdyo, Mortal Kombat 1 için bir dizi çok oyunculu özellik üzerinde aktif olarak çalışıyor. Stüdyo, çapraz platform desteğinin yanı sıra oyuncuların oyunu Wi-Fi aracılığıyla çevrimiçi oynayan oyunculara karşı filtreleme yapmasına izin vermek için de çalıştığını belirtti.

Mortal Kombat 1 Çapraz Platform Desteğine Kavuşacak

Mortal Kombat 1'e Çapraz Platfrom Desteği Geliyor

Evet, gecikmeyi ve bağlantı kesintilerini önlemek amacıyla yalnızca “ethernet kablosu” ile oyunu oynayanlarla eşleşmek için bir filtreleme sistemi de oyuna dahil olacak. Bu ayın başlarında NetherRealm kurucu ortağı, Mortal Kombat 1 için hikaye tabanlı bir DLC’nin de stüdyodaki çalışmalar arasında olduğunu da doğrulamıştı.

Brezilyalı yayın Omelete’ye konuşan Bonne, daha fazla hikayeye sahip bir DLC üzerinde çalışıldığını ve stüdyonun yayınlandıktan sonra büyük bir sürpriz planladığını belirtti. Oyun PC, PS5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch için piyasaya sürüldü ve şu anda 21 Aralık‘ta oyuna gelecek olan bir sonraki DLC karakteri Quan Chi için hazırlanıyor.

Quan Chi’ye odaklanan tanıtım videosuna da göz atmayı unutmayın:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.