Mortal Kombat 11’e Dead Pool Gelecek!

Dead Pool yakında Mortal Kombat 11'e gelecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Geçtiğimiz hafta Cadılar Bayramı etkinliği ile oyunculara eğlenceli anlar sunmaya başlayan Mortal Kombat 11’den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre oyuna Dead Pool gelecekmiş.

blank

Hem film serisi hem de çizgi roman serisi ile dünyanın dört bir yanında tanınan ve sevilen Dead Pool karakteri yakında oyuncuları heyecanlandıracak gibi görünüyor. 2019’un merakla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 11 yayınlanır yayınlanmaz oyuncular tarafından olumsuz olarak değerlendirilse de hala geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Cadılar Bayramı temalı yeni etkinliğini ve içeriklerini duyuran yapım bugün de Dead Pool ile gündeme geldi.

Altchar’ın haberine göre geliştirici NetherRealm Studios, Dead Pool’u oyuna getirmeyi planlıyormuş. En son Terminator karakterini oyunculara sunan geliştirici ekip, Dead Pool planı ile oyuncuları heyecanlandırmaya başladı. Buna ek olarak oyunculara Team Raids adında yeni bir oyun modu da sunan geliştirici ekip, gelecekteki güncellemeler ile oyunculara yeni içerikler sunmaya devam edecekmiş.

Dead Pool ne zaman ortaya çıkacak henüz herhangi bir tarih belirtilmezken, yeni karakterin Kasım ayı içerisinde çıkabileceği ifade ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol