Mordhau Hilecilere Savaş Açtı!

Mordhau 2.000 hileciyi banladı.

Bilgisayar platformuna özgü olarak 29 Nisan 2019’da lansmana çıkan Mordhau hilecilere karşı verdiği mücadele ile tanınmaya başladı. Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, şuana kadar 2.000’den fazla hileciyi banladı.

Orta çağ oyunu olarak karşımıza çıkan Mordhau bünyesinde yer verdiği battle royale modu ile kitlesini artırmaya devam ediyor. Oyunculara adil bir hayatta kalma atmosferi sunmayı hedefleyen Triternion bugün PC Games N’in yapmış olduğu haber ile gündeme geldi. PC Games N’in yapmış olduğu habere göre oyun içerisinde yer alan hilecilerin büyük bir kısmının tespit edildiği ve 2.000 oyuncunun yasaklandığından söz ediliyor. Haberin detaylarında bu yasaklardan bazılarının iptal edildiği belirtiliyor.

Habere göre üçüncü taraf yazılım kullanan oyuncular hile olarak tespit edilmişler. Bilindiği üzere PUBG’de de üçüncü taraf yazılımlar ile oynayan oyuncular tespit edilmiş ve sunuculardan uzaklaştırılmıştı. İlk yasaklanma dalgasında 2.000 oyuncuyu tespit eden geliştirici ekip, bu konuda yeni adımlar atarak kalıcı önlemler almayı hedefliyor.

Geliştirici ekip alacağı önlemler ile hileci oyunculara adeta göz açtırmayacak. Adil bir oynanış atmosferi için kararlı olan geliştirici ekip, ilerleyen güncellemeler de bu sorunları ortadan kaldıracak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol