Mordhau Bu Ay Çıkıyor

Yeni bir Orta Çağ oyunumuz oluyor: Mordhau

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Triternion bugün bir duyuru yaptı ve Orta Çağ temalı yakın dövüş oyunları Mordhau’nun çıkış tarihini PC için 29 Nisan 2019 olarak duyurdu. Mordhau’da oyuncular 64 kişinin yer aldığı bir savaş alanına girecek, kurgusal fakat gerçekçi bir dünyada bir paralı asker olarak mücadele edecekler. Böylece vahşi fakat bir o kadar da tatmin edici yakın dövüşleri deneyimleyecekler.

blank

Mordhau aslında 2017 yılından bu yana geliştiriliyor ve oyun bir Kickstarter kampanya dönemi de geçirmişti. Devasa savaşların yer alacağı oyunda aynı anda 64 kişi bir arada mücadele edebilecek, bu savaş modları Frontline ile Battle Royale karışımı olacak.

Hem co-op, hem de çevrimdışı oynama seçeneklerinin yer alacağı yapımda dalgalar halinde gelen düşmanlara Horde modunda da savaşabilecek ya da offline şekilde yapay zeka ile pratik yapabileceksiniz.

Hem yakın dövüş, hem de menzilli dövüşlerin yer aldığı oyunda karakterinizi derinlemesine özelleştirebilecek, yüzünüzü, silah parçalarınızı ve zırhınızı oluşturarak kusursuz savaşçınızı yaratacaksınız.

Gerçekçi bir Orta Çağ savaş oyunu olan Mordhau, bu ay sonu PC oyuncularıyla buluşuyor. İyi seyirler!

1 Yorum

  1. blank

    Fiyatı tahminen ne kadar olur? Fikriniz var mı?

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol