Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’ın Yeni Kahramanı Moon Knight Fortnite’a Geldi

Yakın zaman önce Disney Plus'ta dizisi yayınlanan Marvel karakteri Moon Knight, battle royale oyunu Fortnite'a geldi.

Daha önce sayısız Marvel karakterine ev sahipliği yapan Fortnite, 3. Bölüm 2. Sezon’un Savaş Bileti’nde Doctor Strange’i oyunculara takdim etmişti. Fenomen battle royale’in bu sefer ki misafiri ise Moon Knight oldu.

Streaming platformu Disney Plus‘ta dizisi yayınlanan ünlü Marvel kahramanı, bugün itibarıyla Fortnite içerik mağazasına eklendi. Karakter, pelerinli / pelerinsiz görünümün yanı sıra Beyefendi Moon Knight tarzı için ek bir skin içeriyor.

Moon Knight Fortnite İçerik Mağazası’nda

Moon Knight Fortnite
Moon Knight Fortnite’a gelen son Marvel karakteri oldu.

Moon Knight Fortnite kıyafeti, 1500 V-Bucks karşılığında satın alınabilecek. Göğüs göğüse çarpışmayı sevenler için Hilal Dartları kazması da 500 V-Bucks fiyat etiketi ile içerik mağazasında. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Başrolünde Oscar Isaac’in olduğu Moon Knight, Marvel Sinematik Evreni‘nin (MCU) altıncı televizyon dizisi olarak 30 Mart’ta gösterime girmişti. Altı bölümlük mini dizi, dissosiyatif kimlik bozukluğuna sahip bir paralı asker olan Marc Spector’un, Steven Grant gibi çoklu alter kimlikleriyle Mısır tanrılarını içeren ölümcül bir gizemin içine çekilmesini konu alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.