Monster Slayers Nisan’da Switch’e Geliyor!

Monster Slayers 5 Nisan'da Nintendo Switch oyuncularına sunulacak.

23 Mart 2017’de Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Monster Slayers oldukça beğenilmişti. Kart oyunu olarak Steam’de hala oynanan yapım, 16.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketine sahip. Yapım Nisan ayında Nintendo Switch oyuncularına sunulacak.

Nerdook Productions tarafından geliştirilen Monster Slayers aksiyon ve kart oyunu olarak 2017’den bu yana bilgisayar platformunda oynanıyor. Sadece bilgisayar platformu için geliştirilen yapım, tek oyunculu oynanışı ile karşımıza çıkmıştı. İngilizce dil desteği ile tüm dünyada bilgisayar oyuncularına sunulan yapım, yakında Nintendo Switch oyuncularının da beğenisine sunulacak.

VGChartz’ın haberi ile gündeme gelen yapım Nisan ayında Nintendo Switch platformu için de yayınlanacakmış. Bağımsız yayıncı Digerati Distribution tarafından Steam’de yayınlanan oyun, Switch’te de aynı isim tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak.

Eşsiz bir kart tabanlı oynanışa sahip olan Monster Slayers’da oyuncular ölümsüz goblinler, haydutlar, güçlü ejderhalar ve benzersiz düşmanlar ile karşı karşıya gelecek, savaşacaklar. Farklı seviyelerin yer aldığı oyunda altı farklı sınıftan birini seçecek, geliştirmeler yapacak ve düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışacağız.

Switch platformu için de duyurulan Monster Slayers, 5 Nisan’da Nintendo Switch platformu oyuncularına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol