Monster Hunter: World’ü Denuvo Koruyacak!

Monster Hunter: World'dü PC'de Denuvo koruyacak.

PlayStation 4 ve Xbox One platformu için 26 Ocak 2018’de çıkış yapan Monster Hunter: World, sürükleyici yapısı ile kısa sürede milyonlara ulaşmıştı.

PlayStation 4 ve Xbox One platformunda kısa sürede 7.5 milyon kopya satmayı başaran aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter: World, 9 Ağustos’ta da bilgisayar oyuncuların karşısına çıkacak. Çok oyunculu bir yapıya sahip olacak olan başarılı oyun, son aylarda eleştiri oklarının hedefi haline gelen Denuvo tarafından korunacak. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl korsanlar Denuvo’yu basit bir keylogger yardımı ile kandırmayı başarmış ve birçok oyunu torrent sitelerinde yayınlamışlardı. Bu oyunlardan birininde AC: Origins olduğunu defalarca kez haberlerimizde yer vererek belirtmiştik.

Birçok firma bu durum karşısında Denuvo ile yollarını ayırma kararı alırken, bazı firmalar da Denuvo’yu kullanmaya devam etmişlerdi. Hatta Denuvo’ya ek olarak farklı bir yazılım daha kullanan oyun firmaları vardı. Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım, bilgisayar oyuncuları tarafından da sabırsızlıkla bekleniyor. Oyun Steam’de şu sıralar 199.00 TL gibi cep yakıcı bir fiyat etiketine sahip. Dileyen oyuncular Steam üzerinden Monster Hunter: World’ü 199.00 TL karşılığında satın alabilir ve kullanabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>