Monster Hunter: World’e The Witcher Güncellemesi Geldi!

Monster Hunter: World'ün PC sürümüne Geralt geldi.

Tüm dünyada 12 milyondan fazla kopya satarak beklentileri karşılamayı başaran Monster Hunter: World PC platformu oyuncularının yüzünü güldürecek bir etkinlik yapmaya hazırlanıyor. Yapım aylar sonra beklenen etkinliğini oyunculara sunuyor.

PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularına üç ay önce sunulan The Witcher 3: Wild Hunt içerikleri bugün PC oyuncularına sunuldu. 9 Mayıs itibari ile oyunculara sunulan güncelleme ile PC oyuncularına Witcher 3 etkinliği sunuluyor. Gelen güncelleme PC platformuna özgü olmakla birlikte yeni görevleri de beraberinde oyuncuların beğenisine sunuyor.

Önümüzdeki haftada oyunculara yeni bir görev sunacak olan Witcher 3 etkinliği sayesinde oyuncular Monster Hunter: World içerisinde Rivia Geralt olarak boy gösterecekler. Oyuncular Geralt karakterini kontrol ederek canavarlara karşı savaşacaklar. Oyuncular yeni görevler ile farklı ödüllerinde sahibi olabilecekler. Ücretsiz güncelleme eşliğinde PC oyuncularına sunulan yeni etkinlik, mevcut ve yeni zırh setlerine ek olarak eşsiz silahları da getiriyor.

Oyuna gelecek olan bir diğer etkinlik görevi de 17 Mayıs’ta karşımıza çıkacak. Bu görevin adı Contract: Woodland Spirit olarak duyuruldu. Bu görevi başaran oyuncular Ciri Alpha zırh seti ve Zireael çift bıçaklarını kazanabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol