Monster Hunter World’e Dragon Lunastra Gelecek!

Monster Hunter World'e 22 Kasım'da yeni bir canavar gelecek.

2018’in ilk aylarında konsol platformunda karşımıza çıkan Monster Hunter World milyonlarca kopya sattıktan sonra PC’ye de gelme kararı almıştı.

PC platformuna yayınlanması ile de kısa sürede milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştiren başarılı yapım, beraberinde yeni oyunlara da ilham kaynağı oldu. Aksiyon rol yapma oyunu olarak yayınlanan ve ülkemizde de oynanan Monster Hunter World bünyesinde birbirinden tehlikeli de canavarlara sahip. Buna ek olarak devasa yaratıklar ile desteklenen aksiyon oyunu yakın bir tarihte yeni bir canavarını da oyunculara sunmaya hazırlanıyor.

Ürkütücü ve bir o kadar da korkunç bir yaratık olan Dragon Lunastra ateş saldırıları ile adeta bizi kızarmış tavuğa çevirmeye çalışacak. Oldukça hızlı ve güçlü saldırılar yapabilen bu yaratık devasa cüssesi ile de adeta yer yüzünü titretiyor. Oyuncuların işini oldukça zorlayacak olan bu yaratık kolay kolay da öldürülemeyecek. Oyuncular dakikalarca savaşacak ve hayatta kalabilmek için ter dökecekler. Yeni yaratık 22 Kasım’da oyuna gelecek olan bir güncelleme ile oyuncular sunulacak. Dragon Lunastra daha önce PS4 ve X1 için konsol platformuna çıkmıştı. Yaratık 22 Kasım’da PC platformuna çıkış yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol