Monster Hunter World PC’de Rekor Kırdı

Monster Hunter World Steam'de önemli rakamlara erişti.

Monster Hunter World bu yıl konsollar için oldukça başarılı bir çıkış yapmıştı ve milyonlarca satmıştı. Uzun bekleyişin ardından oyun geçtiğimiz gün de PC platformu için yayınlandı ve yine ses getirmeyi başardı. PC’ye çıkar çıkmaz Monster Hunter World Steam’de üç yeni rekor kırmayı başardı.

Yayınlanan istatistiklere göre Capcom’un yaratık avlama temalı başarılı oyunu Monster Hunter World, Steam tarihinin en iyi çıkış yapan Japon oyunu oldu. Monster Hunter World’ü şu anda Steam’de anlık olarak 240 binin üzerinde oyuncu oynuyor. Daha önceki rekor 129 bin ile Dark Souls 3’e aitti fakat görünüşe göre artık rekorun yeni bir sahibi var.

Aynı zamanda Monster Hunter World, 2018’in en iyi çıkış yapan Steam oyunu oyunu ve daha önce 95 bin anlık kişiyle Kingdom Come Deliverance’a ait olan rekoru kırdı. Diğer yandan bu Capcom için de önemli bir an çünkü Capcom daha önce PC için bu kadar büyük çaplı bir oyun çıkarmamıştı. Görünüşe göre oyundaki Denuvo koruması bile ilgiyi azaltmaya yetmedi ve Monster Hunter World büyük beğeni topladı.

Monster Hunter World PC İncelemesi

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>