Monster Hunter: World Iceborne’den Yeni Görüntüler Geldi!

Monster Hunter: World Iceborne'de yer alacak olan bazı içerikler göründü.

12 milyondan fazla satış gerçekleştirerek Capcom’un en çok satan oyunu olan Monster Hunter: World deli gibi satmaya devam ederken yeni genişlemesi de adeta merak konusu oldu. Oyuna karla kaplı bir yapı getirecek olan Iceborne genişlemesi, 6 Eylül 2019’da lansmana çıkacak.

Geçtiğimiz yıl önce konsollar için daha sonra da bilgisayar platformu için lansmana çıkan Monster Hunter: World 12 milyondan fazla kopya satışı gerçekleştirdi. Yakında yeni bir genişleme olan Iceborne’ü alacak olan yapım yeni görüntüleri oyuncular ile paylaştı. Yeni canavarlar, yeni keşif alanları, yeni techizatlar ve daha fazlasını oyuncuara sunacak olan genişleme özel silahlara da sahip olacak.

VGChartz’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz görüntülerde oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan bazı yeni canavarlar gösterilecek. Birbirinden farklı canavarların yer aldığı görüntülerde yeni aksiyon sahneleri bol efektli olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna gelecek olan yeni silah modelleri yeni canavarlar karşısında bizleri avantajlı bir hale getirecek. Oyuncular yeni silahlar ile akrobatik hareketler yaparak canavarlara yüksek hasarlı saldırılar gerçekleştirebilecekler.

Iceborne, 6 Eylül’de PlayStation 4 ve Xbox One platformu için, 2019’un kış aylarında ise PC platformu için yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol