Monster Hunter World: Iceborne Hakkında Bilinenler!

Monster Hunter World: Iceborne oyunun mevcut haritasından daha büyük olacak.

Ocak 2018’de konsol platformuna ve daha sonrada bilgisayar oyuncularının karşısına çıkan Monster Hunter World 12 milyondan fazla satarak Capcom’un en çok satan oyunu olmuştu. Yapım yakında yeni bir genişleme alacak.

Oyuncular tarafından merakla beklenen Iceborne genişlemesi ile oyun içerisine karlarla kaplı bir harita gelecek. Kış şartları arasında birbirinden tehlikeli canavarları yakalamaya çalışacağımız oyunda zengin bir içerikte oyunculara sunulacak. Iceborne genişlemesi ile oyunculara yeni silah, yeni yetenekler, yeni zırh setleri ve daha pek çok yeni içerikler sunulacak. Yeni içerikler her zaman olduğu gibi önce PlayStation 4 platformunda deneyimlenebilecek.

E3 2019’da da oyunculara gösterilen yeni kar haritası mevcut olan haritadan daha geniş bir yapıya ve daha zengin bir içerik kalitesine sahip olacak. Iceborne içerisinde oyuncuların ziyaret edebileceği yeni bir alan olan Hoarfrost Reach’de yer alacak.

Bugün GamingBolt’un haberine göre oyun içerisinde yer alacak olan Hoarfrost Reach isimli alan oyunun temel haritasından daha büyük bir alana sahip olacakmış. GamingBolt bu bilgiye Capcom’un Marka Pazarlama Müdürü Brett Elston ile gerçekleştirdiği röportaj ile ulaşmış. Brett Elston, Hoarfrost Reach’in oyun içerisindeki en büyük alan olacağını ifade etmiş.

Iceborne genişlemesi 6 Eylül’de tüm platformlarda oynanabilir olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol