Mob Psycho 100 Psychic Battle Başlangıç Rehberi

Mob Psycho 100 Psychic Battle isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Mob Psycho 100 Psychic Battle, Crunchyroll Games tarafından dünya çapında mobil cihazlarda yayınlandı ve serinin hayranlarının büyük ölçüde takdir edeceği güzel bir sıra tabanlı RPG oyunu olarak karşımıza çıktı. Herhangi bir sıra tabanlı RPG’de olduğu gibi, toplanacak bir sürü karakter, onları yükseltmenin görünüşte sonsuz yolları, donatılacak öğeler, özelleştirilecek beceriler, geliştirilecek karakterlerin farklı yönleri var. Oyunun size sunacağı tüm bilgileri basitleştirmek ve öğrenmek için rehberimiz hazır. Oyun, Mob Psycho 100 hikayesinin temellerini yeniden anlatan orijinal Japon seslendirme kadrosundan tam seslendirme ile eşleştirilmiş gösterişli savaş animasyonları ve güzel 3D render ortamları ile aslında oldukça harika görünüyor.

Mob Psycho 100 Psychic Battle Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bilgiler vereceğiz ve bu sayede oyunda zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim ve neler varmış görelim.

Mob Psycho 100 Psychic Battle baslangic rehberi 2

Mob Psycho 100 Psychic Battle Başlangıç Rehberi

Oyunda bahsedildiği gibi sıra tabanlı savaşlar var ve elbette öncelikle düşmanlarınızı yenmeyi hedefleyeceksiniz. Bunun için en iyi taktik, genellikle tüm düşmanları vuran ve onları başlangıçta bitirebilecek veya gelecekteki saldırılar için yumuşatabilecek saldırıları kullanmaktır. Mob her zaman ekibinizde olmalı, bu iyi çünkü SSR seviyeli bir karakter ve çok güçlü, ancak ekibinizdeki diğer dört karakter savaşa bağlı olmalı. Saldırı, Savunma, Destek ve Sağlık karakterleri kazanabilirsiniz.

Savaşta kullanacağınız ve gacha çekilişlerinden kazanacağınız diğer karakterler belirli becerilere ve yeteneklere sahipken, Mob çok daha esnektir. Mob düzinelerce yetenek ve beceriye sahiptir ve seviye atladıkça daha da fazlasının kilidini açabilir. Sonuç olarak, özellikle zorlu bir aşamayla karşılaşırsanız, düşmanlara karşı hangi hamleleri yapması gerektiğini özelleştirebilirsiniz. Mob bunu yapabilen tek karakterdir ve çok güçlü olduğu için yükseltme eşyalarınızı onun üzerinde kullanmanlısınız.

Özellikler

Saldırı – Yumruk
Savunma – Kalkan
Destek – Kalp
Sağlık – Güçlü adam pozu
Oyunun başında gerekli olmasa da, ekibinizde her karakterden en az bir tane bulundurmaya çalışın. Ve yine, savaşlara girmeden önce takım kompozisyonunuzu özelleştirin.

Güç

Maksimum ekip büyüklüğünüz beş kişi olabilir. Ekip büyüklüğünü olabildiğince çabuk doldurmak için gacha mekaniğini kullanmaya çalış. Karakterler ne kadar nadir olursa o kadar iyi olacaktır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol