MIUI 13 Arayüzünün İlk Görseli Sızdırıldı

Xiaomi’nin Android 11 işletim sistemi üzerine inşa edilecek olan yeni MIUI 13 arayüzünün ekran görüntüsü ortaya çıktı. MIUI 13 ile birlikte yepyeni bir dönem başlıyor.

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi’nin Android 10 işletim sistemi üzerinde şekillenen MIUI 12 arayüzü tüm cihazlara dağıtılmamış olsa bile, Xiaomi MIUI 13 arayüzü üzerinde çalışmalarına çoktan başladı. MIUI 13’ün ilk görseli ortaya çıktı.

Xiaomi yeni arayüzü olan MIUI 13 üzerinde çalışmalarına devam ediyor. İlkbaharda yayınlanacak olan MIUI 13 arayüzünün ilk ekran görüntüsü de ortaya çıktı. Playlaşılan görselde yeniden tasarlanan kapatma / yeniden başlatma ekranı görülüyor. MIUI 12’ye göre bu tasarımın tamamen değiştiğini görüyoruz.

Paylaşılan ekran görüntüsünde ekranda tuşlar bulunmuyor. Tuşların yerine kapat ve yeniden başlat olmak üzere iki seçeneğin bulunduğu bir kaydırıcı bulunuyor. MIUI 12 arayüzünde ise bu ekranda “Uçuş modu” ve “Sessiz mod” seçeneklerine geçiş yapmak fırsatları bulunuyor.

MIUI 13 arayüzünde bu seçeceğin nereye taşınacağı ise şimdilik bilinmiyor. MIUI 13 arayüzüne dair ilerleyen günlerde yeni detayların ortaya çıkması bekleniyor.

Xiaomi MIUI 13 İçin Çalışmalar Çoktan Başladı

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi MIUI 12 arayüzünün tanıtımı sonrasında 2021 yılında duyurmayı planladığı MIUI 13 arayüzü hakkında da önemli bir açıklama yapmıştı. Yapılan açıklamaya göre MIUI 13 arayüzü için çalışmalara çoktan başlanıldı. Xiaomi’nin Android 11 işletim sistemi üzerine inşa edeceği MIUI 13 arayüzünün ortaya çıkan ekran görüntüsü ile birlikte yenilikçi bir tasarıma sahip olacağı görülüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol