Mini Motorways Seneye Yayınlanacak!

Mini Motorways önümüzdeki yıl Steam üzerinde lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2015 yılında Mini Metro adlı oyun ile oyuncuların sevgisini kazanan Dinosaur Polo Club yeni oyun olan Mini Motorways’i duyurdu. Steam’de sergilenmeye başlanan yapım 2020’de PC ve Apple ürünleri için lansmana çıkacak.

blank

Strateji ve simülasyon oyunu olarak Steam üzerinde sergilenmeye devam edilen Mini Motorways oyunculara eğlenceli bir yapı sunacak. Tek oyunculu bir yapıya sahip olacak olan oyunda rengarenk içerikler eşliğinde büyüyen şehirlere yollar tasarlayacağız. Türkçe dahil olmak üzere 14 farklı dil seçeneği eşliğinde lansmana çıkacak olan oyunda büyüyen şehirlere birbirinden farklı yollar sunacak ve trafiği rahatlatabilmek için adımlar gerçekleştireceğiz.

Keşfedilebilir içeriklerin de yer alacağı oyunda sürekli büyüyen yol ağını karşılayabilmek için yollar tasarlayacak ve hayata geçireceğiz. Bir çok renkli modun yer aldığı yapımda oyuncular birbirinden farklı şehirler için yollar yapacak, trafiğin akmasını sağlamaya çalışacaklar.

Tek oyunculu bir oynanış moduna sahip olacak olan oyunda herhangi bir internet bağlantısına gerek kalmadan eğlenceli bir atmosfere giriş yapacağız. Oyunun net çıkış tarihi bilinmezken, 2020 yılında lansmana çıkacağı ifade ediliyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: 2 GHz or faster processor
  • Ekran Kartı: Shader Model 4.0
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol