Minecraft

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.8

Kullanıcı

Minecraft Master Chief Mash-up Paketi Güncellendi

Minecraft Master Chief Mash-up paketi güncellendi. Ek paketin içerisine birçok yeni görünüm ve hazır dünya dahil edildi.

Minecraft Master Chief Mash-up; Halo temalı dokular, görünümler, haritalar ve müzik parçaları dahil olmak üzere ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü. Paket, Master Chief’in üç farklı versiyonu da dahil olmak üzere sekiz yeni görünümle güncellendi. Çoğu Halo hayranı, yeni çıkan Halo Infinite’e takılıp kalmakla meşgul olacak olsa da Xbox, Master Chief olarak oynamanın başka bir yolu olarak Minecraft‘ı kullandı.

Yeni görünümler, Komutan Laurette Agryna, War Chief Escharum, Blademaster Jega ‘Rdomnai, Pelican Echo-216 Pilot ve bir YOROI Spartan gibi Halo Infinite karakterlerinin yanı sıra yukarıda bahsedilen Master Chief görünümlerine ek olarak paketin içerisine dahil edildi.

Minecraft Master Chief Mash-up ile Hazır Halo Dünyaları

Minecraft Master Chief Mash-up

Güncelleme ayrıca oyunun başlangıcına yeni Karakter Oluşturucu ögeleri ve Master Chief, Swinging Energy Sword ile Hard Landing gibi ifadeler de dahil olmak üzere bir dizi ekstra öge ekledi. Yeni içerik, halihazırda 40 karakter görünümü, 31 Halo müzik parçası, bir dizi önceden hazırlanmış Halo temalı dünya ve çok daha fazlasını içeren mevcut Minecraft Master Chief Mash-up paketine eklendi.

Ek paket, Minecraft Marketplace’te oyunu hangi cihazda oynarsanız oynayın, 990 Minecoins karşılığında satın alabileceğiniz ücretli bir öge olarak mevcut. Ayrıca Halo Infinite‘e henüz giriş yapmadıysanız oyunun çok oyunculu kısmının ücretsiz olarak yayınlandığını hatırlatalım. Hikaye kısmının incelemesini yazdığımız içeriğimize ise buradan göz atabilirsiniz.

Minecraft Master Chief Mash-up Tanıtımı

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol