Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Minecraft Legends Fiyatı Belli Oldu (Bedavadan Biraz Pahalı)

Minecraft Legends, 40 dolarlık bir oyun olmasına rağmen inanılmaz bir yerel fiyatlandırma ile çok uygun fiyata ön siparişe açıldı.

Minecraft Legends fiyatı belli oldu ve ön sipariş süreci başladı. Henüz Steam’de ön sipariş süreci aktif olmasa da, Microsoft Mağazası ile PC ve Xbox için ön sipariş verebilirsiniz. Çıktığı gün itibarıyla Game Pass’te de yer alacak olan oyun, 18 Nisan 2023‘te erişime açılacak. Ayrıca, oyunda Türkçe dil desteği mevcut olacak!

Piglinlerin Nether yozlaşması Overworld’e yayılmaya başladı. Alışık olduğumuz Minecraft deneyiminin dışına çıkacak olan Legends, bol bol strateji planlamanızı gerektirecek. Gündüzleri Piglin üslerini ele geçirmeye çalışacak ve alaca karanlıktan sonra kendi kalenizi savunmanız gerekecek. Tanıdık bölgelerde ve karakterle geçen bu yapımı üs kurma, üs savunma, aksiyon ve macera olarak tanımlayabiliriz.

Minecraft Legends Fiyatı Ne Kadar?

Minecraft Legends Fiyatı Belli Oldu (Bedavadan Biraz Pahalı)

  • Standart Edition (Xbox/PC) – 113 TL ve Game Pass’te mevcut
  • Deluxe Edition (Xbox/PC) – 141 TL ve Game Pass’te Deluxe ayrıcalıkları yok.

Standart sürümü satın aldığınızda Game Pass aboneliğine ihtiyacınız olmadan oyunu oynayabileceksiniz. Bu arada, 141 TL değerindeki Deluxe Edition’ı satın alırsanız Minecraft Legends ana oyun yanında 1 Kahraman Görünümü, 4 Binek Görünümü ve daha sonra yayınlanacak 1 Özel Binek Görünümü edineceksiniz. Özetle, oyun içerisinde size güç sağlayan bir eşya yok.

Bu arada, Minecraft Legends fiyatı Microsoft Mağaza’da hatalı olarak girilmiş durumda. Temel sürümün PC versiyonu 257 TL olarak göründüğü için, hata düzelene kadar Deluxe Edition’ı 141 TL olarak satın alabileceğiniz için boş yere temel sürüme iki katı para ödemeyin. Büyük ihtimalle bu hata kısa süre içerisinde düzelecektir ancak biz, sizleri uyarmış olalım.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.