Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mina The Hollower Şimdiden 1 Milyon Dolar Bağış Topladı

Mina The Hollower, Kickstarter'da 16.000'den fazla destekçiye ulaştı. Bağımsız oyuna neredeyse 1 milyon dolar değerinde bağış yapıldı.

Shovel Knight‘ın arkasındaki stüdyonun bir sonraki oyunu olan Mina The Hollower, Kickstarter’da 16.000 destekçiyi aştı. Yacht Club Games tarafından geliştirilen oyun, modern çağ için rafine edilmiş Game Boy Color tarzında klasik 8 bitlik bir estetiğe sahip olacak ve geliştirici tarafından “elde oyun oynama dönemine tüyler ürpertici bir aşk mektubu” olarak tanımlandı.

Mina the Hollower geçen ay, geliştiricinin Kickstarter ilanından sonraki 24 saat içinde aşılmış olan 311.000 dolar talep etmesiyle duyuruldu. Bugün ise biz bu haberi yazarken bağımsız oyun 925.000 doların üzerinde taahhütlere ulaştı ve 16.000’den fazla destekçisi mevcut. Kickstarter’ın bitmesine 12 gün kala, taahhütlerin sayısı istikrarlı bir şekilde artıyor ve belirlenen miktarın üç katına çıkarak neredeyse 1 milyon dolara ulaştı.

Mina The Hollower Beklenenden Geç Çıkış Yapabilir

Mina The Hollower

Bol aksiyon ve izometrik oynanış ile tehlike saçan ve vizyon sahibi bir mucit olan Mina olarak oynayacağız. Uzun zamandır patronu ve Tenebrous Adası’nın gözetmeni olan Baron Lionel’den rahatsız edici bir mektup alır. Mina’nın Kıvılcım Teknolojisindeki ilerlemeleri, uzun yıllar önce Ada’ya ilk kez güç getirdi ve vatandaşları için yeni keşfedilen refahın habercisi oldu ama şimdi, Kıvılcım Jeneratörleri devre dışı kaldı ve bu işte bir terslik var. Bu uzun yolculukta, yol boyunca canavarlarla savaşmak için çeşitli silahlar ve biblolar kullanabilecek ve aynı zamanda adanın altındaki sırları ortaya çıkarabileceksiniz.

Kickstarter gönderisinde Yacht Club, “En büyük risk, Mina The Hollower’ın beklenenden daha uzun sürmesi. Bu, bir projeyi dünyayla tanışmaya hazır olana kadar biraz geciktirmek anlamına gelse bile, her zaman kaliteye öncelik veriyoruz. Bu gerçekleşirse, üzülmeyin” açıklamasında bulundu.

YouTube video

Mina The Hollower henüz belirlenmiş bir çıkış tarihi almadı, ancak Steam sayfası şu anda yayında ve oyun istek listesine alınabilir. Ayrıca Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 ve Nintendo Switch’te piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.