Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2022’de Microsoft Flight Simulator’e Helikopterler Gelecek

Ünlü uçuş simülasyonuna 2022'de helikopterler de eklenecek.

Görünüşe göre helikopterler  gelecek yıl Microsoft Flight Simulator’a dahil olacak.

Microsoft Flight Simulator geliştiricisi Asobo, en son geliştirme güncellemesinde, yaz boyunca oyuna gelecek her şeyin ayrıntılı bir yol haritasını paylaştı.

Microsoft Flight 1

Geliştirici ayrıca, topluluğun istediği tüm özelliklere ve varsa geliştirmenin hangi aşamasında olduklarına dair bir lise ve oyuncuların taleplerini isteyen bir anket sundu. Şimdiye kadar en çok talep edilen özellik ise 1.500’ün üzerinde oy alan helikopterlerin eklenmesi. Geliştirme programında helikopterler, 2022’de yayınlanmasıyla alakalı ‘Planlı’ olarak işaretlendi. Bu da 2022 yılında oyunda helikopter göreceğimiz anlamına geliyor.

Listede ayrıca oyunculardan gelen 47 diğer talep de yer aldı. Bunların bir kısmı üzerinde çalışılırken, bir kısmı da hâlâ değerlendirme altında. Oyuncuların doğru bir şekilde belirttiği gibi, Microsoft Flight Simulator‘un son derece ayrıntılı haritaları, helikopterlerin mükemmel bir şekilde gerçekleştirebileceği bir şey olan alçaktan uçmaya çok uygun durumda.

Microsoft Flight Simulator

Helikopterler, tıpkı askeri jetler gibi (Kasım ayında alacağımız Top Gun güncellemesi) Microsoft Flight Simulator için büyük bir kazanç olacaktır. Özelliğin planlandığı düşünülürse, er ya da geç adını duymaya başlayacağımızı tahmin etmek zor değil.

Oyun için bir sonraki büyük tarih, 27 Temmuz’da Xbox Series X/S’de piyasaya sürülmesi olacak. Aynı gün, CPU optimizasyonları sayesinde oyunda büyük performans artışları elde edilmesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.