Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Microsoft Flight Simulator World Update 8 Yayınlandı

Microsoft Flight Simulator, Atlantik gibi dünyanın belirli bölgelerinde önemli iyileştirmeler içeren devasa bir yeni World Update daha yayınladı.

Microsoft Flight Simulator‘un geliştirilme süreci henüz sona ermedi. Güncellemeler ile oyunun zaten etkileyici olan dünya yorumunda kapsamlı bölgesel geliştirmeler sunuyor.

Microsoft Flight Simulator 1.24.5.0 sürümü World Update 8: Iberia‘nın bir parçası olarak sunuldu. Artık güncellenmiş olan İspanya, Portekiz, Andorra ve Cebelitarık bölgelerinin üzerinde keyifle uçabilirsiniz. Oyuncular tamamen yeni içeriğin yanı sıra, oyunun temel özelliklerinde ve artık keşfedilebilecek çeşitli el yapımı alanlarda yapılan önemli iyileştirmeler de alacak.

Microsoft Flight Simulator World Update 8 Güncelleme Notları

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator için World Update 6, Almanya, İsviçre ve diğer orta Avrupa bölgelerini iyileştirirken ve World Update 7, Avustralya kıtasının kapsamlı bir yeniden çalışmasını içerirken World Update 8 isimli Iberia güncellemesi, Akdeniz ve Atlantik bölgelerinde çok ihtiyaç duyulan görsel doğruluk iyileştirmelerini sunuyor. Oyuncular, oyuna eklenen dört büyük el yapımı havaalanı, 99 yeni İlgi Çekici Nokta, dört yeni Keşif Uçuşu, dört orman gezisi ve birkaç yeni İniş Mücadelesi deneyimleyebilecek.

Sagrada Familia’nın inanılmaz Bazilikası, alışılmadık mimarisi nedeniyle Microsoft Flight Simulator simge yapılarının zirvesine oturdu bile ancak oyuncular genel olarak etkilenen bölgelerde daha büyük gelişmeler de görecek çünkü güncelleme notları, İspanya, Portekiz, Cebelitarık ve Andorra’nın tamamı için güncellenmiş yükseklik verilerinin yanı sıra bu bölgeler için iyileştirilmiş havaalanı verileri ve hava görüntülerine de atıfta bulunuyor. Güncelleme notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.