Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Microsoft Flight Simulator World Update 4 Yayınlandı

Microsoft Flight Simulator için yeni güncelleme World Update 4 yayınlandı. Yeni güncelleme birçok ülkeye düzeltme ekliyor.

Microsoft, Microsoft Flight Simulator için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Microsoft’a göre, bu güncelleme uçuş simülatörlerini Fransa, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’a getiriyor ve bu ülkeler yeni güncelleme ile birlikte düzeltiliyor. Ekip, bu duyuruyu kutlamak için aşağıda bulabileceğiniz yeni bir fragman da yayınladı.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator World Update 4: Fransa, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg, Avrupa’nın en ikonik şehirlerinden ikisi olan Paris ve Amsterdam için gelişmiş dijital yükseklik verileri ve havadan görüntüler ile birlikte yüksek çözünürlüklü 3D fotogrametri getiriyor. Dahası, titizlikle el yapımı üç yeni havaalanı (Megève, Nice ve Rotterdam) oyuna eklendi. Ek olarak, bölge genelinde 100 ek havalimanına görsel ve lojistik iyileştirmeler getiriyor.

Asobo ayrıca 100’den fazla ünlü simge yapıyı ve ilgi çekici noktayı iyileştirerek bölgenin en unutulmaz turistik yerlerine kusursuz ayrıntı düzeylerini getirmiştir. Böylece, PC oyuncuları daha fazla kale ve katedral, anıt ve müze, saray, köprü, deniz feneri, baraj, yel değirmeni ve stadyum bekleyebilir.

Son olarak, bu son yama iki yeni etkinlik ekliyor. Bu aktiviteler, La Salette’de bir Landing Challenge ve Pyrenees ve Alpler’in tepelerine bir Bush Gezisidir. Yayınlanmış olan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi oyunun bulunduğu istemciyi başlattığınızda otomatik olarak yeni güncelleme inmiş olacaktır.

Microsoft Flight Simulator – Netherlands, Belgium, Luxembourg, and France World Update Trailer

Oyun için yayınlanmış olan Airbus H135 moduna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.