Microsoft Flight Simulator’ın 6. Güncellemesi Geldi

Yeni güncelleme de Almanya, Avusturya ve İsviçre daha iyi hale getirildi.

Daha önce herhangi bir oyun köprüler ya da yollar için bu denli bir güncelleme çalışması yapmamıştır. Her güncellemesinde dünyayı daha gerçekçi bir hale getirmekle uğraşıyorlar. 6. Dünya güncellemesinde de Avusturya, Almanya ve İsviçre’nin viyadüklerini ve asma köprülerini daha iyi hale getirdiler. Oyun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator Güncellemesinde Neler Var?

Matterhorn, fotogrametri kullanılarak yeniden yaratılan ünlü kaleler ve birkaç sevilen şehrin yanında daha iyi görünüyor. Yine de daha az gösterişli tarihi yapılara doğru dönünce: Almanya’nın Femarn Ses Köprüsü, Berlin televizyon kulesi, Zollverein körü madeni sanayi kompleksi vb.

Genel olarak güncelleme, birçok Alman şehrine, İsviçre’de Basel’e ve Avusturya’da Graz ve Viyana’ya daha iyi 3d görüntüler getiriyor. Ayrıca 100 tanınmış ilgi çekici nokta ve Lübeck, Stuttgart, Klagenfurt ve St. Gallen dahil birkaç yeni havalimanı da oyuna eklenenler arasında.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator güncellemesi tüm oyuncular için ücretsiz olarak eklendi. Oyunu oyun içi pazardan indirebilirsiniz. Ayrıca yama notlarının tamamına Buradan ulaşabilirsiniz.

Flight Simulator yama stratejisi olarak tüm dünyanın kaliteli bir grafik ile en ince ayrıntısına kadar eklemek olduğunu açıkladı süreden bu yana tamamen bu alanda ilerledi ve her geçen gün oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol