Microsoft Flight Simulator GOTY Sürümü Çıkış Yaptı

Bugün Microsoft Flight Simulator, bir dizi yeni özellik sunacak olan GOTY güncellemesini aldı. Oyunun tüm sahipleri için ücretsiz olacak.

Geçen yıl Asobo için başarılı bir yıldı. Microsoft Flight Simulator hala popüler ve prestijli The Game Awards’a bile aday gösterildi. Bugün bu üretim için bir başka önemli gün.

Daha önceki duyuruya göre Yılın Oyunu (kısaca GOTY) güncellemesini alacak. Oyunun herhangi bir sürümünün tüm sahipleri için PC ve Xbox Series X/S’de tamamen ücretsiz olacak. Güncelleme 18 Kasım TSİ 19.00 itibarıyla yayınlanmaya başladı.

Microsoft Flight Simulator GOTY

Microsoft Flight Simulator GOTY Neler Sunacak?

Microsoft Flight Simulator için yaklaşan GOTY güncellemesine neler dahil edilecek? Aşağıda sunulduğu gibi bir sürü farklı özellik olacak:

  • Beş yeni uçak: VoloCity, Pilatus PC-6 Porter, CubCrafters NX Cub, Aviat Pitts Special S1S ve Boeing F/A-18 Super Hornet oyuna eklenecek.
  • Sekiz yeni havaalanı: Leipzig/Halle Airport, Allgäu Airport Memmingen, Kassel Airport, Lugano Airport, Zurich Airport, Luzern-Beromunster Airport, Patrick Space Force Base ve Marine Corps Air Station Miramar oyuna eklenecek.
  • Yeni gezi uçuşları: Helsinki, Freiburg im Breisgau, Mekke, Monument Valley, Singapur ve Cook Mountain gibi yerlerde daha fazla gezi uçuşları oyuna eklenecek.
  • On dört yeni eğitim: Örneğin, zorlu arazide bir uçağa nasıl gidileceğini açıklayan on dört yeni eğitim.
  • Grafik iyileştirmeleri: Helsinki, Freiburg im Breisgau, Brighton, Derby, Eastbourne, Newcastle, Nottingham ve Utrecht’in fotogrametrik iyileştirmesi.
  • Hata düzeltmeleri: Topluluk tarafından talep edilen bir dizi teknik iyileştirme yapılacak. Güncellenmiş bir hava durumu sistemi, erken DirectX 12 desteği ve geliştirici modunda bir yeniden oynatma sistemi oyuna eklenecek.

Üstelik bugün, rekabete odaklanan Microsoft Flight Simulator çok oyunculu modunu tanıtacak olan Reno Air Races ile ücretli DLC’nin çıkış günü olacak. Daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, GOTY güncellemesinden sonra Microsoft Flight Simulator’a geri dönüp tüm yeni özelliklerin nasıl çalıştığını görmek kesinlikle buna değecek. Henüz kontrol etme şansınız olmadıysa oyunu satın alabileceğiniz üç sürüm olacak veya Asobo’nun çalışmalarının hala mevcut olduğu Xbox Game Pass için ödeme yapmanızı engelleyen hiçbir şey yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol