Microsoft Flight Simulator 2020 Dünya Üzerindeki Bütün Havalimanlarını Kullanacak

Microsoft Flight Simulator 2020 için yeni detaylar geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Microsoft Flight Simulator 2020’nin geliştiricisi Asobo Studio tarafından yavaş yavaş oyun ilgili detaylar açıklanmaya devam ediyor. Oyunun bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

Dün yayınlanan ‘Feature Discovery Series’ bölümünde oyunun geliştiricisi Asobo oyunun havalanlarını tartıştı. Her şeyden önce, oyunun en son serisi olan Microsoft Flight Simulator X’in 24.000’lik havalimanı veritabanı bulunuyordu. Yeni oyunda bu sayı 37.000’e kadar çıkıyor ve dünya’da ki bütün hava limanlarını kapsayacak. Oyunun baş tasarımcısı olan Sven Mestas bazı hava limanlarına ekstra olarak özen gösterildiğini söyledi.

Sven Mestas yaptığı açıklamada “Bazı havaalanları daha fazla ilgiyi hak ettiği için en çok oynanan ve en yoğun olanları temel alan 80 havaalanı seçtik. Taksi yollarını ve işaretlerini resmi kimliklere göre adlandırarak ve onlara daha doğru yüzey tanımı sağlayarak bu havaalanlarına daha gerçekçilik kazandırdık. Bunun ötesinde, işleri daha ileri götürmek için üst düzey bir kategori oluşturduk. İkonik havaalanlarından yapılan son seçimi belirledik ve uçuş simülasyonunda yeni bir gerçekçilik seviyesine ulaşmak için onları giydirdik. Özdeşlikle eşleşen benzersiz binalar ve aksesuarlar oluşturduk ve yerleştirdik, kimliğini ve motorlarını kopyaladık ve hatta onları gerçek ortamlarına yerleştirmek için bazı manzaralar tasarladık.” dedi.

Microsoft Flight Simulator 2020’nin henüz bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl PC’ye ve ardından Xbox One’a da gelmesi bekleniyor. Sanal Gerçeklik desteği lansman sırasında mevcut olmayacak, ancak hayranlardan gelen birçok istek göz önüne alındığında daha sonra eklenecek bir yüksek öncelik.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol