Metro Redux Switch’e Geliyor!

Metro Redux 1 Aralık 2019'da Nintendo Switch platformuna gelecek.

4A Games tarafından geliştirilen Metro Redux geçtiğimiz aylarda Epic Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmış ve oyuncuların yüzünü güldürmüştü. Bugün oyunun Switch platformu için kutulu olarak satışlara açıldığı görüldü.

2014 yılında konsol ve bilgisayar platformu için lansmana çıkan Metro Redux günümüze kadar epey oyuncunun beğenisini kazanmayı başardı. Steam üzerinde 31.00 TL olarak satışlarına devam eden yapım, geçtiğimiz ay Epic Store üzerinden de bilgisayar oyuncularına ücretsiz olarak sunulmuştu. Oyun Nintendo Switch platformuna gelecek gibi  görünüyor.

GamingBolt’un haberi ile görme fırsatı yakaladığımız Metro Redux’un kutulu Switch sürümü 44.99 euro gibi bir fiyat ile ön siparişlere açılmış. Habere göre oyunun Switch kutulu sürümü Gaming Replay’de satış listesinde görünmüş. Metro Redux, Metro 2033’ün ve Metro: Last Light’ın birleştirilmiş ve yenilenmiş versiyonlarını içerisinde bulunduracakmış.

Buna ek olarak oyunun Switch platformuna çıkış tarihi de yayınlanan görsel de 1 Aralık 2019 olarak göze çarpıyor.

Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken tek ipucunun internete sızdırılan görselin olduğu biliniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol